Techland®

PolskiPolskiEnglishEnglish

Kontakt

Przed wysłaniem wiadomości prosimy określić jej kategorię.

Wszystkie pytania od mediów i prośby związane z grami tworzonymi przez Techland, jak również propozycje współpracy medialnej prosimy oznaczać jako Gry tworzone przez Techland.

Wszystkie pytania od mediów i prośby związane z grami wydawanymi przez Techland na terenie Polski, w tym prośby o kopie recenzenckie, prosimy oznaczać jako Wydawnictwo Techland.

Aby skontaktować się z działem Business Development prosimy wybrać kategorię Pytanie biznesowe. Dział Business Development zajmuje się nabywaniem praw do wydawania gier na terytorium Polski, sprzedażą oraz licencjonowaniem gier firmy Techland, jak również sprzedażą oraz licencjonowaniem oprogramowania i autorskich narzędzi developerskich.

Wszelkie pozostałe pytania i propozycje należy oznaczać jako Pytanie ogólne.

Jeśli doświadczasz problemów z grą Dying Light, pomoc znajdziesz na stronie support.techland.pl. Możesz również zadać pytanie na naszym forum. Natomiast w razie problemów z naszymi innymy produktamy skorzystaj z pomoc.techland.pl lub skontaktuj się z nami na adres pomoc@techland.pl.

Problemy z działaniem strony prosimy zgłaszać wybierając opcję Problemy ze stroną.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X